O naší firmě

VT software s.r.o. - Smrková 461 - 273 61 Velká Dobrá - Česká Republika

Pobočka - Radlická 714/113c - 158 00 Praha 5 - Česká Republika

Jsme menší dynamická společnost jejíž inženýři jsou schopni pracovat v několika různých oblastech sw vývoje, projektování a programování od průmyslové automatizace i vývoj Web, iOS a Android aplikaci. Naším cílem je poskytovat zákazníkům nejlepší možná řešení a služby, které jim mohou pomoci zlepšit jejich proces a zvýšit ziskovost a zároveň vytvořit pocit důvěry a spolehlivosti mezi námi a našimi zákazníky.

Naše společnost má velmi jasnou a jednoduchou strukturu eliminující veškerou nepotřebnou administrativu, proto si můžeme dovolit nabízet rychlý a efektivní servis za dobrou cenu.

Nabízíme projektová řešení respektující přání a požadavky zákazníka, ale zaměřujeme se i na vývoj vlastních sw produktů. Tyto produkty poté nabízíme k zakoupení (například Android aplikace na Google Play nebo iOS aplikace na App store).

Velké množství projektů pro průmyslovou automatizaci a HMI (Human Machine Interface - Rozhraní člověk stroj) v oboru zpracování oceli, na kterých jsme pracovali, bylo vyvíjeno pro, v tomto oboru, velmi známé společnosti. Zejména válcovny plechu, které pracují s PLC sw nebo HMI vyvíjeném s naší účastí, můžete nalézt po celém světě.

Kanceláře společnosti najdete na adrese: Radlická 714/113c, 158 00 Praha 5.

VT software s.r.o. Historie

Společnost VT software s.r.o. byla založena v roce 2014 a vznikla změnou právní formy z firmy"VT sw pro průmyslovou automatizaci (2011)". Společnost se původně nacházela ve městě Varnsdorf v Severních Čechách. V roce 2017 se však přestěhovala a její sídlo je od té doby umístěno v obci Velká Dobrá, 15 kilometrů západně od Prahy. Její kanceláře se nacházejí též v Praze. Společnost VT software s.r.o. participuje na projektech po celém světě v oblasti sw vývoje, testování a uvádění do provozu u koncových zákazníků.

Naše Služby

Výkonný ředitel společnosti

VÁCLAV TOMEK

Václav Tomek je zakladatelem, jendatelem a vlastníkem společnosti VT software s.r.o.

Jeho kariéra odstartovala v devadesátých letech minulého století ve splečnosti TOS Varnsdorf, kde pracoval jako konstruktér elektro a PLC programátor, později jako projektant - skupinář. V roce 1998 přešel do společnosti PIKE ELECTRONIC, kde pracoval jako programátor a sw inženýr. V té době začal úzce spolupracovat se společnostmi SIEMENS a SMS Siemag AG. V roce 2010 založil firmu "VT sw pro průmyslovou automatizaci", která byla v roce 2014 nahrazena společností VT software s.r.o. Společnost SMS group GmbH (následovník SMS Siemag AG) zůstává naším hlavním obchodním partnerem dodnes.

"Vždy se snažíme posouvat věci kupředu. Naším hlavním cílem je Váš úspěch."

Správné řešení pro Vaši společnost